החיים מתחילים באושן מאסטר אילת  

             6576106 - 053   

אם יש לך חלום אנו נגשים לך אותו...

FacebookGoogle+Twitter

דף הבית >> מאמרים >> קורס סקיפרים לא לעשירים בלבד
 

 
קצב החיים שהתפתח בשנים האחרונות בישראל ובעולם שינה את חיי הפנאי. רמת החיים שעולה תמידית מאפשרת לאנשים להתנסות בפעילויות פנאי מגוונות. אחת מפעילויות הפנאי האלו היא השטה עצמאית של יאכטה פרטית או שכורה. השטה עצמאית של יאכטה דורשת רישוי וכרוכה במעבר של קורס סקיפרים.
 
על מנת להשיט יאכטה יש צורך במעבר של קורס סקיפרים, כדי לקבל ידע והסמכה לכך.
 
השטת יאכטה -  זהו חלומם של רבים, אותם ניתן לראות במרינות כשהם מביטים בקנאה ובהערצה באלו המשיטים את היאכטה במרינה, מתפנקים ביאכטות המפוארות שלהם.
על מנת להיות כמותם – קורס סקיפרים הוא השלב הראשון !
 
אותם אלו שכבר התנסו בכך כבר מזמן עברו קורס סקיפרים במועדון שייט כלשהו, עד לא מזמן השטת יאכטה נחשבה לסמל סטאטוס שבו התהדרו בעיקר בעלי הממון.
כיום, השטת יאכטה הפכה לנחלתם של רבים מהאוכלוסיה הרחבה, שלא מעטים ממנה מבקשים להיות "יורדי ים". השטת יאכטה כבר אינה נחלתם של עשירים בלבד, וקורס סקיפרים הינו בהישג ידם של רבים.
 
קורס סקיפרים -  כסף קטן, הנאה גדולה!
 
בתי הספר לשייט ומועדוני השייט זיהו את הפוטנציאל של המעמד הבינוני גבוה, והשכילו לבנות קורס סקיפרים בעלות סבירה. אמנם עדיין מדובר בעלות של כמה אלפי שקלים לקורס סקיפרים, אולם עדיין הדבר ריאלי ובהישג ידם של רבים. התשוקה הגדולה להשיט יאכטה, יחד עם העלות הלא יקרה במיוחד, סוללת את הדרך לקורס סקיפרים,שיכול להיות מהנה ביותר באחת מהמרינות בארץ מדן ועד אילת.
 
קורס סקיפרים אינו מסתכם בשניים או שלושה שיעורים, אלא מחייב התמדה והרבה זמן פנוי. כמו כן, צריך לזכור שבסיום קורס סקיפרים יש לעבור מספר בחינות של משרד התחבורה, שבלעדיהן החלום להשיט יאכטה יישאר בגדר חלום בלבד.
ההתמדה היא הגורם החשוב ביותר כדי שקורס הסקיפרים לא ייהפך להרפתקה שתרוקן את הכיס ותסתיים בעגמת נפש והחלום להשיט יאכטה יישאר בגדר חלום ולא יהפוך למציאות.
 
קורס סקיפרים – להשיט יאכטה גם אם אין לך יאכטה.
 
עברנו קורס סקיפרים – מה הלאה?
רבים הם התוהים כי גם אם יעברו קורס סקיפרים ויקבלו את הסמכתם, לא יוכלו לממש את חלומם מאחר ואינם בעלי יאכטה.
ובכן הם לא לבד!  הרי ברור, שלא הרבה אנשים מסוגלים לרכוש לעצמם יאכטה, לכן השכרת יאכטה היא הפתרון בעבורם. במרבית מועדוני השייט ישנה האפשרות לבוגרי קורס סקיפרים להשתתף בשלל פעילויות שייט.  מועדוני היאכטות מאפשרים לסקיפרים הטריים והוותיקים כאחד לשכור את אחת מהיאכטות של המועדון ולצאת להפלגות עם חברים או עם המשפחה ולממש את חלומם בהוצאה כספית סבירה. כך הופך קורס סקיפרים לאמצעי ממשי להגשמת החלום. לאחר סיום קורס סקיפרים, השטה עצמית של יאכטה שכורה,היא בהחלט הוצאה כספית אפשרית.
 

קורס סקיפרים - לא לעשירים בלבד. 

רישיון סקיפר
קורס סקיפרים
 
 טל: 6576106 - 053     |    צור קשר     |   כתובת: מרכז שלום אילת.