החיים מתחילים באושן מאסטר אילת  

             6576106 - 053   

אם יש לך חלום אנו נגשים לך אותו...

FacebookGoogle+Twitter

דף הבית >> מאמרים >> קורס משיטי יאכטות
 
 קורס משיטי יאכטות - לגלות את הים האמיתי
קורס משיטי יאכטות –  המפתח האמיתי לשינוי.
אם אתם עדיין חושבים ש "פעילות ימית" מסתכמת ברביצה על חוף הים, בשיזוף, בשחייה קצרה או במשחקי מטקות – הגיע הזמן לגלות את הים האמיתי.
כאשר תגלו את הים האמיתי, תוכלו להפליג לאורך חופי הארץ, בים התיכון או במפרץ אילת ולגלות את עולם הים והיאכטות, את המפרשים הלבנים ואת רחש המים ה"נחתכים" עם התקדמות היאכטה במים.
מאז ומתמיד משך אליו הים הרפתקנים, גברים ונשים בכל הגילאים והמעמדות.
 
אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים יותר, שהלחץ בבית ובעבודה מסביב לשעון והמרוץ המתמיד אחר כסף והישגים עומד להכריע אתכם – זה הזמן לעשות שינוי בחיים.
 
המפתח לשינוי הוא -  קורס משיטי יאכטות!
 
אושן מאסטר מועדון השייט ובית הספר לשייט המוביל באילת, מזמין אתכם לעלות לסיפון עוד היום ולהפליג אל החלום שלכם. חלום של פעם בחיים – לכל החיים.
 
בית הספר לשייט אושן מאסטר, ינווט אותך בקלות אל רישיון המשיט הנכסף, שיאפשר לך להשיט יאכטה. בכדי להיות סקיפר (משיט) מוסמך אין צורך בידע מוקדם.
 
את קורס משיטי היאכטות של אושן מאסטר, מנחים מדריכים עתירי ניסיון בתחום הימי, בשייט ובהדרכה. כולם בוגרי בית ספר ימי, אגודות שייט, יוצאי חיל הים וצי הסוחר. במסגרת קורס סקיפרים תרכשו את כל הידע הנדרש בכדי להשיט יאכטה באופן עצמאי בארץ או בחו"ל.
 
עם סיום קורס משיטי יאכטות על כל המטלות והמבחנים, תחזיקו ברישיון משיט בינלאומי, ותוכלו להשיט את היאכטה שתרכשו, או את היאכטה שתשכרו, או את היאכטה של מועדון היאכטות של אושן מאסטר ולהינות מעולם חדש של אתגרים, של חוויות והנאה.
תצאו לים בחברת האנשים הקרובים לכם, בני משפחתכם או חבריכם, תפליגו בשקיעה לעבר האופק, עם כוס יין או בירה כשהרוח והמיית הגלים משמשים לכם כרקע לשיחה או להאזנה למוסיקה האהובה עליכם.
 
בקורס משיטי יאכטות של אושן מאסטר באילת ניתן ללמוד בהתאם ללוח הזמנים המתאים לכל אחד – איש איש ועיסוקיו. 
 
 טל: 6576106 - 053     |    צור קשר     |   כתובת: מרכז שלום אילת.